Elektroporācija – bezadatu mezoterapija

Mezoterapija ir populāra kosmetoloģija procedūra, kuras būtība ir ādai nepieciešamo vielu ievadīšanā dermā ar injekciju palīdzību. Par mezoterapijas būtisku priekšrocību var uzskatīt iespēju veikt individuālu komponentu atlasi, kuri tiks ievadīti ādas dziļākajos slāņos, kā arī iespēja izvēlēties šo vielu dažādas ievadīšanas tehnikas ādā.

Derma Pen ir motorizēts messo aparāts. Ar tā palīdzību veiktie dūrieni ir precīzi vertikāli, kā rezultātā ādā rodas mikroatveres 300 mikronu platumā un 0,25 – 2 mm dziļumā. Ar pagriežama gredzena palīdzību adatu garumu var mainīt procedūras laikā.  Izvēlētais adatu garums ir piemērojams katram klientam individuāli, atkarībā no ādas biezuma, vecuma un risināmās problēmas. Procedūrai tiek izmantotas sterilas vienreizlietojamas adatu kasetes ar micro adatām. Dūrieni tiek veikti ar ātrumu no 80 – 150 reizes sekundē, kā rezultātā ādā tiek stimulēta kolagēna un elastīna izstrāde un notiek ādas atjaunošanās, izlīdzinās ādas reljefs, kas ļauj ievērojami samazināt un nomaskēt estētiskās ādas nepilnības.

Pēc ādas apstrādes ar dermapen, pa mikrokanāliem ādā nokļūst aktīvās vielas, kas izvēlētas konkrētas problēmas risināšanai.

Procedūras gaita:

  • Attīrīšana;
  • Pīlings;
  • Meso kokteilis;
  • Mezoterapija;
  • Krēms;
  • Aizsargkrēms ar SPF.

Kontrindikācijas (jeb kad nevajadzētu izmantot šo procedūru) – akūtas ādas slimības, infekcijas, ādas bojājumi, nekontrolējama epilepsija, ādas jaunveidojumi, herpes, grūtniecība, laktācijas periods, nosliece uz keloīdu rētu veidošanos, paaugstināta jūtība, individuāla preperāta nepanesība, paaugstināta ķermeņa temperatūra.

Ieteikumi – 5 dienas pirms un pēc procedūras vajadzētu izvairīties no solārija apmeklējuma, sauļošanās, vaksācijas un citām sejas ādu kairinošām procedūrām. Dienas laikā lietot saules aizsargkrēmu ar SPF 30 un vairāk. 12 stundas pēc procedūras neizmantot dekoratīvo kosmētiku, neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, nenodarboties ar aktīvu sportu.

Procedūras ilgums – 60 min.

Darba laiks

Darba dienās 8:00 - 20:00

Sestdienās 9:00 - 14:00

Svētdienās slēgts

 

Sazinies ar mums

tel: +371 29855402

epasts: salonsbaronesse@gmail.com

 

Mūsu adrese

Brīvības iela 22
Ogre, Latvija 5001

Seko mums