Mandeļskābes pīlings ar Ultraskaņu

Mandeļskābes pīlings ir saudzīga, ādu attīroša un revitalizējoša procedūra. Tā pamatā galvenā sastāvdaļa ir dabīgā mandeļskābe (fenilglikolskābe), kas iegūta no rūgto mandeļu augļiem. Mandeļskābes molekulas izmērs ir salīdzinoši liels, tādēļ tā lēnāk nonāk ādā, kas samazina nevēlamo reakciju risku, atšķirībā no populārās glikolskābes molekulas. Mandeļskābei piemīt spēcīga baktericīdas īpašības (tā iznīcina sēnītes, kā arī slimību izraisošas baktērijas, kas izraisa ādas iekaisumu).

Ideāli piemērota taukainai un problēmātiskai ādai, kā arī pie dziļākas ādas tīrīšanas. Lielisks līdzeklis cīņā pret nevienmērīgu ādas toni, pazeminātu ādas tonusu, kā arī pret akni un komedoniem, jo tam piemīt aseptiska iedarbība un tas vienlaicīgi lieliski irdina augšējo sacietējušo ādas kārtu, atverot un attīrot poras.

Mandeļskābes pīlingu var izmantot arī vasarā, jo sastāvā ir īpašas vielas, kas aizsargā šūnas no ultravioletā starojuma kaitīgās iedarbības, paātrina iedeguma veidošanos, uzlabo tā kvalitāti un aizsargā no apdegumu rašanās.

Ultraskaņa tiek izmantota, lai noņemtu ādas virsējās kārtas netīrumus, lieko sebumu un raga slāni (epidermas virsējā kārta). Ultraskaņa – ir skaņas vibrācijas ar frekvenci lielāku par 20 kHz, kas izraisa uz ādas uzklātā preparāta burbuļošanu. Burbuļi nokļūst raga slānī un noloba to. Samazinās poru diametrs un āda izskatās gludāka.

Procedūras gaita:

  • Attīrīšana;
  • Mandeļskābe;
  • Neitralizators;
  • Ultraskaņa;
  • Maska;
  • Toniks;
  • Krēms;
  • Aizsargkrēms ar SPF.

Kontrindikācijas (jeb kad nevajadzētu izmantot šo procedūru) – akūtas ādas slimības, infekcijas, ādas bojājumi, onkoloģiskas saslimšanas, ādas jaunveidojumi, herpes, grūtniecība, laktācijas periods, individuālā nepanesība, paaugstināta jūtība, individuāla strāvas nepanesība.

Ieteikumi – 3 dienas pirms un pēc procedūras vajadzētu izvairīties no solārija apmeklējuma, sauļošanās, vaksācijas un citām sejas ādu kairinošām procedūrām.

Procedūras ilgums – 60 min.

Darba laiks

Darba dienās 8:00 - 20:00

Sestdienās 9:00 - 14:00

Svētdienās slēgts

 

Sazinies ar mums

tel: +371 29855402

epasts: salonsbaronesse@gmail.com

 

Mūsu adrese

Brīvības iela 22
Ogre, Latvija 5001

Seko mums